KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13862005
nr 1386 2005
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 61/310, daterad 78. Motivet: 47x52 cm, yttermått inklusive ram: 64x67 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:27:47
22/3 17:24:06
350 kr
22/3 17:24:39
22 mar
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén